Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tankilla - Intro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


TanKilla // kur dalm une n´skem
kapi mikrofonin // e thej dhe kyt tem

pse e boj // un kyt rrep
si e mushi // kyt xhep ?

un e hapi dere // e boj atmosferen
ata qem nigjon // mu ma din vleren

knoj un per ju // poblik nermal
jam tip serjoz // nuk jam un banal

what what What ?? ça thu
une e kalli venin // sonte per ju

ky asht fillimi // sonte me ne
hajde shqiptare // venin me n´xe


Ky tekst u dërgua nga ElsadTankilla
Publikimi: 26/04/2009


Tankilla - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tankilla:


Komente 0