Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tankilla - M'len Pa Men (Feat. Lloyrag)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


TANKILLA

(What)kush po kcen // ktu me mu
femnat me style // n´kam i kam cu
sonte u ktheva / shum ma aktiv
ndaç jam i dashur / ndaç negativ
leni kta tjerat / qe xheluzojn
ti ke plot shije / me sy ta bojn
thirri kamarjeren / ca do me pi
kjo nat asht e jona / je me V.I.P
Loj-reg // pska hi n´mubahet
ka i ban me qesh // tjetra ka bertet
zdij ça ju thot // zdij ça ju ban
specialist asht / playboy n´4an
kapma pak doren / t´dalim n´4sy
e kam nji surpriz / po asht veç per ty
nese don qef / me mu ke sukes
shkojm njaj hotel / e kalojm dej n´mengjes

ref. tankilla & lloyrag x2

a e din ?? se sa m´pelqen
koman baby m´ le pa men
je shqiptare pa difekt
je yll bote je perfekt

LLOYRAG:

lloyrag si cdo her // asht present
sonte en club // me thy cdo talent
kam ardh me shoqni // jena vip
jam i dadhushem // stilin mat ri
femnat shqiptare shum i adhuroj
sonte me Tankillen kret n´kam i coj
beati i fort teksti abnormal
afrohmu ti lady kadal kadal
kujdes tash / se lloyrag ty tkapi
deren me endrra / un ty ta hapi
tip i lezetshem / tana po thojn
tash qe bana hitin / tan pom lakmojn
lidhje serioze / me ty nuk du
veq per 1 nat / un e ti me e kalu
(tankilla):
merre kyt numer / nise naj sms
une dhe lloyrag / bajm veq bisnes

ref. tankilla & lloyrag x2

a e din ?? se sa m´pelqen
koman baby m´ le pa men
je shqiptare pa difekt
je yll bote je perfekt

eeyoo shqipeee
ky a veç fillimi
kush jan mat mirt
Tankilla Lloyrag
shife kjo shum e fort a
nuk mir se paska kapele
heke at kapele o kacurrele
bjonde zeshkane
prit ta pys pak noshta esht shkodrane

eeeeeehhh yeahh.

ref. tankilla & lloyrag x2

a e din ?? se sa m´pelqen
koman baby m´ le pa men
je shqiptare pa difekt
je yll bote je perfekt


Ky tekst u dërgua nga Griselda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tankilla
Publikimi: 07/11/2009


Tankilla - M'len Pa Men
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'len Pa Men".
3. Video është e këngës "M'len Pa Men", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tankilla:


Komente 0