Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tankilla - Dridhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhe".
3. Video është e këngës "Dridhe", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tankilla - Dridhe (Feat. Niki-s)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Stil Abnormal"

Komente

Asnjë Koment

07/05/2008

2008-05-07T00:24:51+01:00yeah
tankkilla nikki-s

dridhe ti venin mu
dridhe kshtu m'pelqen mu
baby ti je shum hot
baby afrohu manget

tankilla]
cdo konsept e bejm namin
ceje volumin maksimum
makin theja xhamin
me kapele n'kry
prep te veshun me t'gjana
e nigjoj ket muzik
ky talent beri famen
kam kundershtar
po hic nuk ma nintankkilla nikki-s
atmosfern e bijn
sa femrat po drdhet
sa seni po pihet
kush e kall venin sante po shihet kshtu jam lok un
kshtu po m'pelqen
stilin e kam sickty
t'len pa men
plasen do tipa
kshtu na pelqen
jena vipa loka veni s'na xen
(3x)
dridhe ti venin mu
dridhe kshtu m'pelqen mu
baby ti je shum hot
baby afrohu manget
dridhe baby je
se enje heh n'mikrofon
tankilla nikk-s


Më Shumë Këngë Nga Tankilla:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë