Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tankilla - Jena Njisha (Feat. R-gysi & Flowinc & E3n)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


hehe eeyyooooo
kush asht back
babushi rrepit Phat-L MF

Ref: TanKilla
Jena t´shpejt na si kur vetima
producenta........ talenta bina
kena lind..... na per kyt muzik
jena 1sha.......na ktu n´belgjik

Versi 1: R-Gysi & Flowinc

R-GYSI:
Nigjo dhe nji her u kthy r-gysi
sonte per ju token e permbysi
ktu du me pi venin me e nxi
i veshun kuq e zi normal v.i.P
bashk me Tankilla te pi tekilla
sonte kyt nate tuj kcy me p** hehe
beata e kall trunin ta shkatrron
nata vazhdon flowinc s´mongun

FLOWINC:
Qe me talente.. na vina perher
E3N dhe R-Gysi.. hite dimer ver
na po prezantojna.. Shkodra fucking city
Tankilla ne refren... ishtu kallet beati
Flow intiligjent... taman profesor
ske me pa.. ske ni as ne televizor
kur na jena n´sken.. qa doni me pi
djemt pagujn vet.. e femnat per free

Ref: TanKilla
Jena t´shpejt na si kur vetima
producenta........ talenta bina
kena lind..... na per kyt muzik
jena 1sha.......na ktu n´belgjik

VERSI 2: E3N & TanKilla

E3N:
10 vjet n´belgjik. asgja ska ndryshu
Flas rrealitet ... te lutem me kuptu
na jena njisha.. na knoj ktu per ju
e kallim venin .. kshtu m´pelqen mu
TanKilla producent.. pom thot ke talent
Flowinc e qet beatin.. ti kalli ata men
nigjo kush e ka rrallen.. ktu n´microfon
TanKilla abnormal ..... ktu tash fillon

TANKILLA:
Nermal un filloj.. kejt n´kam i coj
TanKilla asht the king. kejt i sfidoj
nuk ka ktu me ne.. na jem Shkodran
e bane hape gojen.. ta **** at nan
shum kam provu .. e shum kam deshtu
jeta i ka kto ....... e t´keqen e kam msu
nese ke dashni ... un kom tash 2 fish
TanKilla i jep fund.... e ktu i jep Finish

Ref: TanKilla
Jena t´shpejt na si kur vetima
producenta........ talenta bina
kena lind..... na per kyt muzik
jena 1sha.......na ktu n´belgjik


Ky tekst u dërgua nga  ismail


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tankilla
Publikimi: 26/05/2009


Tankilla - Jena Njisha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Njisha".
3. Video është e këngës "Jena Njisha", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tankilla:


Komente 0