Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tankilla - Kurr Nuk T'harroj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


M'lodhi kjo jet, kurrgja e vertet
Knoj per zemër që vetëm ka m'bet
Se di se ça ndodhi cdo gja ka n'drëshu
E shpirti frym nuk ka, si mundet me jetu
S'kalon as një dit që s'mendoj un per ty
E kur ta dhaq fjalen ti fala kta dy sy
Zoti e din se ça n'djej un ktu mrena
Se'm besove mu, po besove ato rrena
Ti fala krejt ça pata, ta fala edhe jeten
Se kuptoj pse ndrëshove a e pyte veten
Hiç mos u pendo, jeten vashdo
E tash un gjej një tjeter, hiç mos gjelozo
E mos mendo për mu, e shof që m'ke harru
E plagen që kam n'zemër, a la se m'ka kalu
Jeto me një tjeter si fal filgjan
Se di a m'kupton se kto fjal po ti tham

Ref: 2x
Te premtova ty, e kur ta thash te dua
Te deshta me gjith zemër, ti m'harrove mua
Deri n'dekje ty, unë ta dhuroj
Edhe nese vdes unë kurr nuk t'harroj
Tankilla
Publikimi: 01/12/2009


Tankilla - Kurr Nuk T'harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurr Nuk T'harroj".
3. Video është e këngës "Kurr Nuk T'harroj", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tankilla:


Komente 0