A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tarabuka Band

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Tarabuka Band është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Në Tetor 2011, Tarabuka Band marrin pjesë në Zhurma Show 2011 me këngën "Summer Jam", në bashkëpunim me Dj Star. Në Dhjetor 2014, Tarabuka Band marrin pjesë në Zhurma Show 2014 me këngën "Summer Jam", në bashkëpunim me Dj Star. Më datë 24 Janar 2014, Tarabuka Band publikojnë videoklipin "I Feel Love Oriental", në bashkëpunim me Dj Star. Më datë 18 Tetor 2014, Tarabuka Band publikojnë videoklipin "3+", në bashkëpunim me Dj Star. Më dat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Baboo Darabuka

Zodiak

Kadenca Dhe Naseri

Night Rappers

Supernova

Orient Express

Crossbones

Madd Dogs

Djemt E Drinit

Ngroba


Tags: Tarabuka Band, Tarabuka, Dj Star, Darabuka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019