Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tarabuka Band - Oriental Dance  (Feat. Dj Star)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Celësi Muzikor 10

Komente

Asnjë Koment

21/04/2016

2016-04-21T17:21:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oriental Dance" kënduar nga Tarabuka Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tarabuka Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Tarabuka Band:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet