A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Taste 2

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Taste 2 është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Miloti apo Taste 2 është një reper nga Prishtina qe ka bashkëpunuar me këngëtarë tjerë, mes tyre Elinel e TDS. Më datë 3 Prill 2012, Elinel publikon videoklipin "Gett'o", në bashkëpunim me Taste 2. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative. Më datë 15 Dhjetor 2012, Taste 2 publikon videoklipin "Na Jena", klip i cili është realizuar nga produksioni “PinkMoon”.. Më datë 21 Dhjetor 2012, Elinel publikon videoklipin "Iluzione", në bashkëpun...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

NS

Blasta

Alidema

L-Street

Ediz Tuna

Bonsaton

Overking

Knife Man

Gold Mc

Xhero


Tags: Taste 2Shi, Taste 2, Taste Too, Milot Hoxha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019