A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Taste 2 - Vet


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/08/2018

2018-08-12T14:55:44

Eci hapat ton, njeke andrren njeke vet
Se gjith ka me kon dikush qe barriera rruges qet
Deshprimin merre msim, e ki me msu deri sa t des
Mos merr kurgjo ngat zemres, se krejt osht interes
Mos i merr me stres merri shtrut bonu i but
Dikush fol po so i shurdht veq i mush informata trut
Easy pa u ngut smunesh mu msu pa u ngul mbroje tone pa u tut qiti dhomt mos e le kerkon me t ul
Neper krejt ki me kalu
Prej pritshmeris ki mu deshpru
E n fund ki me kuptu

Ref.
Qe nfund apet je vet
N fund apet je vet
N fund apet je vet
Merre msimin grahi vet
N fund apet je vet
Krejt osht interes
N fund apet je vet
Merre msimin grahi vet
N fund apet jeee Vet
N fund apet jeee Vet Vet Vet
N fund apet jeee Vet
Krejt osht interes merre msimin grahi vet

N jet ski shok po ki familje
E vren kur jeta t pshtet per muri antart i njofton kur shfaqen me t bo zgjidhje
Djellin gjith e ki me ty veq dije nese nuk e sheh dikush o ngat teje qe o tut bo hije veq fshije
Grahi ec nuk ki koh me analizu
Ora po ta njeh qdo sekond qe o tut kalu
Vetbesimin n tru bone tatu
Edhe kudo qe je nis munesh me perfundu
Andrrat ti i sheh edhe ki mi realizu

Ref.
N fund apet je vet
N fund apet je vet
Merre msimin grahi vet
N fund apet je vet
Krejt osht interes
N fund apet je vet
Merre msimin grahi vet
N fund apet jeee Vet
N fund apet jeee Vet Vet Vet
N fund apet jeee Vet
Krejt osht interes merre msimin grahi vet


Lyrics submited by LUSHA (Ç.L)
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019