Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taste2 - Vjesht' Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1.
Rimat po lidhen e zgidhen
Nfund apet po tingllon njejt
Seni i trent, seni pe llak’
Po seni po dek’ - shpejt’
N’vjesht’, krejt
Rragaton shieet
Mlohen me dhe, n’varrezen e njejt
E mo se hajn as mieeeet
Ka vesh, ka ritem,
Munet me knu ton diten, naten e diten
Plot jan bo
Po realitetin e she, kur e kap siten
Habitesh qa po she, habitesh qa po nin’
E she sa t’zhvillum e kena krimin e pornografin’
E she sa njeri ka nevoje per reab.
Kejt tub’ merri, merr, merr, merr e mos jep
Merr e mos vet
Po ka sa i ki?
Merri kejt fal i ki, se qesi t’njejt i kena 1000
Dikush ka thon qe pi hi fellit pa nevoje
Beso qe me dit kush, ja boj n’goje
Hajgare po boj
Nuk ja boj se jom zotni
Se aj garant nuk o zotni po zoje
Taste2
Publikimi: 18/09/2019
Teksti: Taste2
Orkestrimi: Plisbeats
Inc/Mix/Master: Taste2Taste2 - Vjesht'
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vjesht'".
3. Video është e këngës "Vjesht'", por nuk këndohet nga Taste2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taste2:


Komente 0