TEKSTESHQIP

Taste2 & Binakaj
24Or Njet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "24Or Njet" kënduar nga Taste2 & Binakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këtë këngë ka punuar tekstin Taste2, ndërsa arranzhimi u punua nga Binakaj.