Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tatjana Isaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Tatjana Isaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1982, Tatiana Isai merr pjesë në Festivali i 21-të në RTSH me këngën "Une Biri Yt". Në Dhjetor 1984, Tatjana Isaj merr pjesë në Festivali i 23-të në RTSH me këngën "O, Toka Ime E Lashtë". Në Dhjetor 1991, Tatjana Isaj merr pjesë në Festivali i 30-të në RTSH me këngën "Për Ty Jetoj E Vdes". Në vitin 2004, Tatjana Isaj publikon albumin "Arberi Te Qofshim Fale Vol.1". Në vitin 2004, Tatjana Isaj publikon albumin "Mos Ma Pengon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentMos Ma Pengoni Dashurine Vol.2 (2004)

★★★★★

Arberi Te Qofshim Fale Vol.1 (2004)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Tatjana Isaj, Tatjana Isai

Komente 0