A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Taulant Bajraliu

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  78
BIOGRAFIA: Taulant Bajraliu is a popular singer of Modern Traditional, Traditional Wedding, Kosovo's Traditional & Folk Ballads music. Më datë 25 Dhjetor 2012, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Zemren Ma Ke Plas". Muzika e këngës u punua nga Besim Bunjaku, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Astrit Halimi. Më datë 12 Tetor 2014, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Pa Faj". Më datë 20 Janar 2015, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Duro Zemer". Më datë 12 Maj 2015, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Kajmak". Më datë 8 Qers...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Live 2019 (2019)

Live 2016 (2016)


» Add A Song »

Duro Zemer
A Muj Met Thirr
Knaqu Pa Mu
Hasëm
S'mundem Pa Ty
Erdha Veq Për Ty
Sikur Ti Asnjë
Nuk Ja Vlen
Lulet E Dashnis
Vuj O Shpirt


Related Artists:

Viagra

Latuà

Sami Kallmi

Chika

Gjergj Jorgaqi

Qamili I Vogel

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Skender Xhafa

Alban Emiri


Tags: Taulant Bajraliu, Taulant Baraliu

Taulant Bajraliu in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019