A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Taulant Bajraliu
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  82

Taulant Bajraliu është këngëtar i njohur. Më datë 25 Dhjetor 2012, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Zemren Ma Ke Plas". Muzika e këngës u punua nga Besim Bunjaku, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Astrit Halimi.

Më datë 12 Tetor 2014, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Pa Faj".

Më datë 20 Janar 2015, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Duro Zemer".

Më datë 12 Maj 2015, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Kajmak".

Më datë 8 Qershor 2015, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Eja Vetmi".

Më datë 20 Tetor 2015, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Jetimi I Babes", në bashkëpunim me Gold AG.

Më datë 20 Janar 2016, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "S'di Pse Ta Kam Fal".

Më datë 1 Prill 2016, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Nuk Ta Boj Haram".

Më datë 3 Qershor 2016, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "1 Ne 1 Milion".

Më datë 26 Shtator 2016, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Dashnia E Zemres".

Më datë 24 Nëntor 2016, Taulant Bajraliu & Arday publikojnë videoklipin "Ajo". Muzika e këngës u punua nga Genc Prelvukaj (Gentz), teksti u shkrua nga Arday, ndërsa për orkestrimin u kujdes Genc Prelvukaj (Gentz).

Në vitin 2016, Taulant Bajraliu publikon albumin "Live 2016"

Më datë 20 Janar 2017, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Knaqu Pa Mu".

Më datë 8 Prill 2017, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "S'ta Bëj Hallall".

Më datë 29 Qershor 2017, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Cka Do Bojna".

Më datë 22 Gusht 2017, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Jan Ba Burra Djemte E Babes".

Më datë 22 Shtator 2017, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Çfarë Nafake".

Më datë 20 Janar 2018, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Hasëm". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Egzon Bajraliu. Videoklipi u prodhua nga MProduction.

Më datë 18 Mars 2018, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Vuj O Shpirt". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Egzon Bajraliu.

Më datë 11 Maj 2018, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Nuk Ja Vlen". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, teksti u shkrua nga Ejup Shabani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Egzon Bajraliu.

Më datë 1 Korrik 2018, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "S'mundem Pa Ty". Muzika e këngës u punua nga Naim Qukiqi, teksti u shkrua nga Naim Qukiqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Naim Qukiqi.

Më datë 30 Shtator 2018, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Lulet E Dashnis". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Egzon Bajraliu. Videoklipi u prodhua nga MProduction.

Më datë 4 Nëntor 2018, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Boll". Muzika e këngës dhe teksti u shkruan nga Arsim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Egzon Bajraliu.

Më datë 20 Janar 2019, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Erdha Veq Për Ty". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, ndërsa teksti u shkrua nga Arsim Bunjaku.

Më datë 30 Mars 2019, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "A Muj Met Thirr".

Në vitin 2019, Taulant Bajraliu publikon albumin "Live 2019".

Më datë 19 Korrik 2019, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Sikur Ti Asnjë". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, teksti u shkrua nga Agron Jashari, ndërsa për orkestrimin u kujdes Egzon Bajraliu.

Më datë 12 Tetor 2019, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Babë E Bir", në bashkëpunim me Adonis Gerbeshin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019