Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Taulant Bajraliu - Je Larg Je Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Larg Je Larg".
3. Video është e këngës "Je Larg Je Larg", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Taulant Bajraliu - Je Larg Je Larg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

19/01/2011

2011-01-19T03:19:55+01:00Bahem gjak që rrjedh në ven
Bahem kangë që e ndëgjon
Bahem ujë qe ti e pi
Se në ty pata dashni
Jam njeri si gjithë në bot
Kam një shpirt kam një lot
Kam dëshir me t'taku se larg teje jam qëllu

Je larg je larg larg shpirtit tim
Unë i vetëm si jetim

Je larg je larg larg shpirtit tim e unë
n'vetmi si një jetim

Bahem gjak që rrjedh në ven
Bahem kangë që e ndëgjon
Bahem ujë qe ti e pi
Se në ty pata dashni
Jam njeri si gjithë në bot
Kam një shpirt kam një lot
Kam dëshir me t'taku se larg teje jam qëllu

Je larg je larg larg shpirtit tim
Unë i vetëm si jetim

Je larg je larg larg shpirtit tim e unë
n'vetmi si një jetim.


Ky tekst u dërgua nga Mentorii
Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë