A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Taulant Bajraliu - Sa Mka Marr Malli Met Pa


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2010

2010-12-23T13:09:38

se un ty te zgjodha me te miren nder shoqet qe ti ke pas e para me fola dhe mendova moj se kur s'ke mem dasht se bashku kaluam dhe krijuam te shtrejten dashuri por prap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me dy
x2
sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me ty nda dit e nat un te kujtoj e kurr s'te harroj

sa her qe me merr malli per met pas edhe ni her ne perqafim dal naten n'dritare e me kang kujtoj e qaj shpirtin tim se bashku kaluam se krijuam te shtrejten dashuri por prap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me ty
x2
sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me ty nda dit e nat un te kujtoj e kurr s'te harroj


Ky tekst u dërgua nga  GeennT
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019