A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Taulant Bajraliu - Duro Zemer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  117

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/01/2015

2015-01-20T16:45:18

Këngë e albumit:

"Vet Me The Te Dua"


E kuptova te verteten
nuk e dua me ket Jet
dikuj qe ja fala Jeten
me ka lan mua te shkret

Refrain: 2x
Duro Zemer, duro Zemer Ti duro
krejt hallall ja kisha ba,
krejt hallall ja kisha ba
me u kthy qysh po vuj mem pa

Kisha vdek, oh kisha vdek
sot Kurban ju kisha ba
le te kthehet ajo vet
Dora e saj oh mu mem vra

A ka Akull per ket Zemer
Lotin tim oh me ma ngrij
po e thrras gjdo Nat ne Emer
nuk pushojn kta Lot e mi

Refrain: 2x
Duro Zemer, duro Zemer Ti duro
krejt hallall ja kisha ba,
krejt hallall ja kisha ba
me u kthy, qysh po vuj mem pa

- 4x
Kisha vdek, oh kisha vdek
sot Kurban ju kisha ba
le te kthehet ajo vet
Dora e saj oh mu mem vra


Ky tekst u dërgua nga Nita SylaKartolina (1)

U krijua nga Lirjaaaaa 2017-12-30 22:43:57
A ka akull per kete Zemer
Lotin tim oh me ma ngrij
Po e thrras cdo nat ne emer
Nuk pushojn kta lot e mi

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019