Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Kajmak  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/05/2015

2015-05-12T16:21:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kajmak" kënduar nga Taulant Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Taulant Bajraliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet