Më mbaj mend (për 1 muaj)


Taulant Bajraliu - Eja Vetmi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Vetmi".
3. Video është e këngës "Eja Vetmi", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Taulant Bajraliu - Eja Vetmi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

08/06/2015

2015-06-08T17:00:00+00:00eja vetmi
shkojm ne te dy
ta qajm nje dashuri

ti nuk me ndjen
te ndjej un ty
po vuaj pa kufi

jo lotet nuk me lan
ti kerkoj falje
qe i besova gjithkujt

sot rruget na u ndan
erdhi kjo ndarje
per faj te tjeter kujt

x2 mjeri une jam tuj vujt
oo jam tuj vujt

fjalen ne fyt
ajo ma la
as lamtumir sme tha
deshta ti them
ma bej hallall
sta bej me kurr me tha

jo lotet nuk me lan
ti kerkoj falje
qe i besova gjithkujt

sot rruget na u ndan
erdhi kjo ndarje
per faj te tjeter kujt

mjeri une jam tu vujt
o jam tu vujt


Ky tekst u dërgua nga Eja Vetmi
Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet