Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Dashnia E Zemres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Qani sy e mos pushoni
O syt e mi
Ju o shok mos me ngushëlloni
O shokët e mi,

O mka lan dashnia e zemres
Veç po du me vujt
Ma mir un vdeksha
Ma mir u tretsha
Qysh zdita me rujt 2x

Sonte dorë e dikujt tjetër
Atë e prek
Mu mka lan arsyja e jetës
Ma mir me vdek

A mka lan dashnia e zemres
Veç po du me vujt
Ma mir un vdeksha
Ma mir u tretsha
Qysh zdita me rujt 2x

Sonte du me ja kthy Zotit
Shpirtin që ma dha
Dashnia e zemrës dashnia e zemrës
Sa keq ma ka ba Dashnia e zemres
Dashnia e zemres sa keq ma ka ba.


Ky tekst u dërgua nga Jeta Aliti

Taulant Bajraliu - Dashnia E Zemres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia E Zemres".
3. Video është e këngës "Dashnia E Zemres", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0