Live Video

Taulant Bajraliu - Hidhe Vallen Me Sevda  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/11/2017

2017-11-24T09:43:27


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hidhe Vallen Me Sevda" kënduar nga Taulant Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Taulant Bajraliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:

Më Shumë...