Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Taulant Bajraliu - Sikur Ti Asnjë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

19/07/2019

2019-07-19T17:58:11+00:00

Teksti:

Agron Jashari

Muzika & Orkestrimi:

Egzon Bajraliu
A po m'thua oj qikë, ku e merr at' fuqi
çdo qelizë, ti, me ma mbush dashni,
asnjëherë në jetë, unë nuk jam dorzu,
e ti m’bane t’gjitha me i harru,
veç ty me t’mendu...

E sa herë kam dasht, unë ty me t’harru,
veç sa dhe ma teper, n’ty jam dashuru,
i kam thanë unë vetës, ka ma mirë se kjo,
Por jo, jo, jo sikur ti asnjo!

A po m'thua oj qikë, ku e merr at' fuqi
çdo qelizë, ti, me ma mbush dashni,
asnjëherë në jetë, unë nuk jam dorzu,
e ti m’bane GJITHÇKA ME PRANU
veç ty me t'FITU

E sa herë kam dasht, unë ty me t’harru,
veç sa dhe ma teper, n’ty jam dashuru,
i kam thanë unë vetës, ka ma mirë se kjo,
Por jo, jo, jo sikur ti asnjo!


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet