Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Moj Katile Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1000 her kisha lind,
1000 her dot kishe mbyt,
un dot des, ah ti jeto,
kujt per mue mes i trego

REF. 2x:
Moj katile qka kem bo,
Shpirt e zemer mi ke vra

Ti s'ke faj, po kam faj un,
qe te besova ty kaq shum,
te kam prek por me sy,
eh ti mpreke mu me tradhti

REF. 4x:
Moj katile qka kem bo,
Shpirt e zemer mi ke vra


Ky tekst u dërgua nga Bababab

Taulant Bajraliu - Moj Katile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Katile".
3. Video është e këngës "Moj Katile", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0