TEKSTESHQIP

Taulant Bajraliu
Bollë E Kemi Shty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bollë E Kemi Shty" kënduar nga Taulant Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.