TEKSTESHQIP

Taulant Bajraliu & Albina Kelmendi
Maroma Një Kafe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Maroma Një Kafe" kënduar nga Taulant Bajraliu & Albina Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.