TEKSTESHQIP

Taulant & Andi Bajraliu
Vllaznit Po Ndahen
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vllaznit Po Ndahen" kënduar nga Taulant & Andi Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 20 Prill 2023, Taulant & Andi Bajraliu publikojnë videoklipin "Vllaznit Po Ndahen". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Egzon Bajraliu.