Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Hoxha

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Taulant Hoxha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 18 Mars 2021, Taulant Hoxha publikon videoklipin "Il Tempo Passa". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Taulant Hoxha. Më datë 19 Qershor 2021, Landy publikon videoklipin "Motivi Shpirtit". Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, ndërsa teksti u shkrua nga Taulant Hoxha. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro. Më datë 3 Korrik 2021, Landy publikon videoklipin "Mosmirenjohese". Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Taulant Hoxha, Landy

Komente 0