Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Muqa

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Taulant Muqa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 29 Shtator 2015, Taulant Muqa publikon videoklipin "Stand Up"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dosti

MMG Babloki

Adis Kaceli

Tifi Ag

Rimi

Kepi

Lony

Klajdi Salla

Bizzy B

Bcrazy

Tags: Taulant Muqa


Komente mbi këtë artist