A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tayna

Shqipe ➡ Albanian

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Shqipe

Ooh
Imma show these bi**hes how it's done, uhh

Booty, Booty, Booty
I lo pshtet per muri
Shfalerin e ki bal
Edhe s'din me knu ti
Hot Pretty Gal silikoni kupi
Hajde pak ka hoodi brraahhh...
Marri lek Man si me duza
I msheli hund se vjen era Tuna
Nuk afrohen tuten qe dola
Ass fat beli holl Coca Cola
Ke inat f**k off
Mos m'shtin t'boj bllof
Tash ti keq ke met
O ka t'dhem po bon off-off
Mos m'ngo f**k off
Nuk m'don nuk t'njof
Lali duket King
Veq ato un gjith e shoh hahh

[REF.:]
Se jena na shqipet, qysh e bojm dihet
Deri n'Columbi zoni jon nihet
I qelim 10 shishe se sot po pihet
Se jena na shqipet, qysh e bojm dihet
Deri n'Columbi zoni jon nihet
I qelim 10 shishe se sot po pihet
Krejt veni po dridhet (kopie)

Oh you don't know my name
Tayna just came and took over the game
Na dy bashk sun ndejm
Se me bo me fol keq na guhen ta prejm

Bombaclart yeah I run this shit
T'hi nshpi and I f**k your bi**h
S'kom une shoqe kom motra snitch
E qeky beat me qet flow ra hit

Ke inat f**k off
Mos m'shtin t'boj bllok
Tash ti keq ke met
O ka t'dhem po bon of-of
Mos m'ngo f**k of
Nuk m'don nuk t'njof
daddy duket King
Veq ato un gjith e shoh

[REF.:]
Se jena na shqipet, qysh e bojm dihet
Deri n'Columbi zoni jon nihet
I qelim 10 shishe se sot po pihet
Se jena na shqipet, qysh e bojm dihet
Deri n'Columbi zoni jon nihet
I qelim 10 shishe se sot po pihet
Krejt veni po dridhet

Ju kallxoj fansav tu,
this shit qysh bohet
E si t'mnijn mu as ty mo nuk t'knohet
Who's your Mommy...haah

[REF.:]
Se jena na shqipet, qysh e bojm dihet
Deri n'Columbi zoni jon nihet
I qelim 10 shishe se sot po pihet
Se jena na shqipet, qysh e bojm dihet
Deri n'Columbi zoni jon nihet
I qelim 10 shishe se sot po pihet
Krejt veni po dridhet


Albanian

ohhh Imma show these bi**hes how it's done
uhh

Booty,Booty,Booty
I keep 'em backed on the wall
...
and you dont know how to sing
Hot Pretty Gyal silicone body
come to the hood brrahhhhh
I get money man more like with bags
I close my nose because it smells like Tuna
They dont come close, they got scared that I came out
Fat ass, slim waist Coca-Cola
u a hater? f**k off
dont make me get rid of u
now u looking like a sh*t
and that hurts, and u be like: off off
dont listen to me f**k off
u dont like me, I dont know u
you think your man's a king but i always see him haha

[Chorus:]
because we are albanian, all know how we do it
our voice is heard to Columbia
we got 10 Bottles cuz we will be drinkin' tonight
because we are albanian, all know how we do it
our voice is heard to Columbia
we got 10 Bottles cuz we will be drinkin' tonight
the whole place is shakin'

OH u dont know my name
tayna just came in and took over the game
we cant be stayin' together
cuz' if you chat shit we would cut off ur tongue

Bombaclart, yeah I run this shit
I go in your house and I f**k ur b**ch
No I dont got friends I got sisters, snitch
and this beat together with the flow became a hit

u a hater? f**k off
dont make me get rid of u
now u looking like a sh*t
and that hurts, and u be like: off off
dont listen to me f**k off
u dont like me, I dont know u
you think your man's a king but i always see him haha

[Chorus:]
because we are albanian, all know how we do it
our voice is heard to Columbia
we got 10 Bottles cuz we will be drinkin' tonight
because we are albanian, all know how we do it
our voice is heard to Columbia
we got 10 Bottles cuz we will be drinkin' tonight
the whole place is shakin'

I'll tell all your fans how this sh*t is done and as soon as they hear me, even u wont feel like singing anymore
Who's ur MOMMY?...HAHHH

[Chorus:]
because we are albanian, all know how we do it
our voice is heard to Columbia
we got 10 Bottles cuz we will be drinkin' tonight
because we are albanian, all know how we do it
our voice is heard to Columbia
we got 10 Bottles cuz we will be drinkin' tonight
the whole place is shakin'

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019