A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tayna

Fake ➡ Fals

 Shqip ➡  Rumanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Dan


Fake

Hola, soy la reyna y el rey del rap
Me llamo TAYNA

Fyti gjith um dhem se
Un flowin e kom sick
Jom ma burr se ti
Man come and suck this dick
Qa pshtyj nuk e lpij
E ti tash je msu me lick
S'munesh mem kthy diss
Baby un punoj n‘shik

Ndjenjat um kan dek
I kom shti me ni sanek
S'muj me t'bo public
Lidhja jon osht veq n'snap
S'je burr qe dashurohesh
Booty big like a snack
Ja hupi energjin e la n'qiri
Um thirr KEK

[REF. 2x:]
Cake, cake,cake
all he wanna eat is
Cake, cake, cake
do you see the drama
that I make, make
I don't f**k with you
cause you fake, fake, fake

[5x:]
Fake, cause you too,
fake, fake cause you too

Osht shum let mu shit gangster
Kur ty krejt ti ka ba babi
Femen krejt i mrriva vet
Me dy kong mushet club-i

Fuck boy harem
pussy boy Ty po t'dhem

Hajt bash du m’ju kqyr
Cili po menon qe mnxen ha
Po Keshi me ata
Pe shoh qe s'jon kerka
Dojn mu me m'fullirat
Po jom ma thug se ta
Ex-in e kom fans un hala ha ha
Next-in tem ti kurr ski me pas se...

ndjenjat um kan dek
I kom shti me ni sanek
S'muj me t'bo public
Lidhja Jon osht veq n'snap
Lidhja Jon osht veq n'snap
Lidhja Jon osht veq n'snap
S'muj me t'bo publik
Lidhja Jon osht veq n'snap

[REF. 4x:]
Cake, cake,cake
all he wanna eat is
Cake, cake, cake
do you see the drama
that I make, make
I don't f**k with you
cause you fake, fake, fake

[5x:]
Fake, cause you too,
fake, fake cause you too


Fals

Bună,eu sunt regina și regele rapului
Numele meu este TAYNA

Am furat totul
Un bolnav și un bolnav
Ești curajos acum
Eu am venit ca pula
Nu te descurci
Și acum ești tu cu liză
Nu știi cum să-i transformi pe dizi
Copilul nu pune n'shik

Sentimentele au căzut
Am venit fără sanse
Nu mă lăsa să-l difuz
Conexiunea ion este chiar n'nap
Nu esti omul pe care il iubesti
Pradă mare ca o gustare
Luați energia și lăsați-o
Am sunat la KEK

[REF. 2X]
K K K tot ce vrea să mănânce
Tort, prăjituri, prăjituri
vezi drama
pe care o fac, fac
Eu nu sunt cu tine
pentru că ești fals, fals, fals

[5X]
Fake pentru că ești tu,
fals, fals pentru că ești tu

Am multe rahaturi de gangster
Când aveți toți un tată
Femenul o ura complet
Cu două cluburi conglomerate

La naiba, harem băiat
Băiatul păsărică ești tu

Mergeți și priviți-mă
Care va mânca mnxen
Da, am fost cu ei
Vezi că nu întrebi
Am nevoie de ajutorul meu
Apropo, sunt bătăuș
Ex-in este un fan al unui ha ha ha
În continuare, după tine nu te mai schița după aceea...

sentimentele au de dec
Am venit fără sanse
Nu mă lăsa să-l difuz
Jon's conexiune este doar un snap
Jon's conexiune este doar un snap
Jon's conexiune este doar un snap
Nu mă lăsa să-l difuz
Jon's conexiune este doar un snap

[REF. 4X]
K K K tot ce vrea să mănânce
Tort, prăjituri, prăjituri
vezi drama
pe care o fac, fac
Eu nu sunt cu tine
pentru că ești fals, fals, fals

[5X]
Fake pentru că ești tu,
fals, fals pentru că ești tu

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019