A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tayna

Fake ➡ Fake

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Deb


Fake

Hola, soy la reyna y el rey del rap
Me llamo TAYNA

Fyti gjith um dhem se
Un flowin e kom sick
Jom ma burr se ti
Man come and suck this dick
Qa pshtyj nuk e lpij
E ti tash je msu me lick
S'munesh mem kthy diss
Baby un punoj n‘shik

Ndjenjat um kan dek
I kom shti me ni sanek
S'muj me t'bo public
Lidhja jon osht veq n'snap
S'je burr qe dashurohesh
Booty big like a snack
Ja hupi energjin e la n'qiri
Um thirr KEK

[REF. 2x:]
Cake, cake,cake
all he wanna eat is
Cake, cake, cake
do you see the drama
that I make, make
I don't f**k with you
cause you fake, fake, fake

[5x:]
Fake, cause you too,
fake, fake cause you too

Osht shum let mu shit gangster
Kur ty krejt ti ka ba babi
Femen krejt i mrriva vet
Me dy kong mushet club-i

Fuck boy harem
pussy boy Ty po t'dhem

Hajt bash du m’ju kqyr
Cili po menon qe mnxen ha
Po Keshi me ata
Pe shoh qe s'jon kerka
Dojn mu me m'fullirat
Po jom ma thug se ta
Ex-in e kom fans un hala ha ha
Next-in tem ti kurr ski me pas se...

ndjenjat um kan dek
I kom shti me ni sanek
S'muj me t'bo public
Lidhja Jon osht veq n'snap
Lidhja Jon osht veq n'snap
Lidhja Jon osht veq n'snap
S'muj me t'bo publik
Lidhja Jon osht veq n'snap

[REF. 4x:]
Cake, cake,cake
all he wanna eat is
Cake, cake, cake
do you see the drama
that I make, make
I don't f**k with you
cause you fake, fake, fake

[5x:]
Fake, cause you too,
fake, fake cause you too


Fake

Ciao, sono la regina e il re del rap
Mi chiamo Tayna

La gola mi fa male perché il mio flow è troppo sick
Sono più uomo di te
Man come and suck this dick
Cosa sputo, non lo lecco
E tu sei abituato a leccare
Non puoi ricambiarmi il diss
Baby, io lavoro nel SHIK

I sentimenti mi sono morti
Li ho inseriti in un?
Non posso renderti pubblico
Il nostro rapporto è solo su snap
Non sei un uomo che si innamora
Booty big like a snack
Perdo l'energia, lascio la candela
Mi chiama KEK

Ritornello x2

Cake, cake, cake
All he wanna eat is cake, cake, cake
Do you see the drama that I make,make?
I don't f**k with you, 'cause you fake, fake, fake

È molto facile venderti come gangster
Quando ti ha fatto tutto papà
Femmina, ho conquistato tutto sola
Con due canzoni si riempie il club
Fuckboy, harem
Pussyboy, a te fa male
Dai, voglio guardarvi
Chi di voi mi raggiunge?
Aah, rido con loro
Vedo che non sono da nessuna parte
Vogliono?
Ma sono più thug di loro

Il mio ex è ancora un mio fans
Ah-ah, il mio ex non potrai mai averlo perché..

I sentimenti mi sono morti
Li ho inseriti in un?
Non posso renderti pubblico
Il nostro rapporto è solo su snap x3
Non posso renderti pubblico
Il nostro rapporto è solo su snap

Ritornello x2

Cake, cake, cake
All he wanna eat is cake, cake, cake
Do you see the drama that I make,make?
I don't f**k with you, 'cause you fake, fake, fake

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019