Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tayna - Freestyle 2019 (Senzacion) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  41

Qa thom o fakt nuk jon hiperbola
Virus per rap bi**hes ebola
Se kejt mu kan kap per argh
Prej qe dola
Per kta lojtar jom trajner
Guardiola
I don't diss none se fama jem tkushton
Pi gabimev mson deri sa i kupton
Po ni kyqe e dhez edhe krejt i harron
Se ska shok en ket bi**h me mujt vorrin ta lulzon
E boj sick edhe leht
E i shti nsiklet
Mrapa ki met
E bon kiamet
Un nuk kom komplekse mo
Qe dy vjet
E kta i kompleksoj
Kur du apet
Kurr sjom ul un me kajt
Jom shum uip per depresion
Na myten sugar daddy
Mos ma gjuj mu dil npenzion
Qa ka tboj me mu
Ka me pas atencion
Cdo her ma fresh cdo vit Tayna senzacionRenditja: Top 200
Publikimi: 08/04/2019Më Shumë Këngë Nga Tayna:


Komente 1


Tayna - Freestyle 2019 (Senzacion)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle 2019 (Senzacion)".
3. Video është e këngës "Freestyle 2019 (Senzacion)", por nuk këndohet nga Tayna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.