A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Tayna - Blof (Freestyle)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  47

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

02/07/2019

2019-07-02T15:13:28Jam kjo qe jom mka bo hip hop cultura
Muzika jote o trash basura
Cifti yt sun hin me mu matura
I zi i shpejt edhe bish vetura
Turn down for what feelin like Lil Jon
Prej qe kam dal i kam rrzu teton
Mos em kqyr shtremt se dhe ti maron
Me kon si un po nuk po ta don
Npushime kam vendos me shku nmars
Nmuj tmjaltit me J Cole tu shkru bars
E shoh naten veten ne qiell among stars
E dhezi ni splif se perzij me cigars
Banesa jem o green house en Prishtin
Jeshile nTiran e verdhe nAngjentin
Mos me pas kujdes sa krahi ta shtin
Ai nuk a hood ti je rrit ne flliqtin
Rapin e shoh un si ring
Rrypin ma dhan mu me bling
Muhamed ali on dis ting
Skom thika ntrup jam real ting
Jam e pakrahasushme
E pazevendsushme
E kthej en prizren
Cok zor e kalushme
E vetdashunume
Dashuni e pashume
Zemren vetit sja thej
Perjetesi e pakushtuzume
Kungja kur gjuj mesazh subliminal
E blej e gatuj un ket instrumental
Asni llaf sma shkrun mu ghosti mfal
Ti sem beson ama prap sun em nal
E afirmoj qe ju kerka sini
Dy fjal shqip me i lidh ma shum sdini
Njo nga njo sikur shi po bini
Po festoj e po pi martini
Skom po e marr nrent a car
U can suck it
Me trup kurr skam bo pazar
I dont cuff it
Nese je prek qa kam thon
Hajde tqafi
Conmingo nuncas te metas
Papi
Fuck im f**kin it up
Kush ka bo freestyle e para
Man im f**kin it up
E sot jam e vetmja hala
E nese tekstet si shkrun vet nuk ta kthej se o bllof.


Ky tekst u dërgua nga OlaKartolina (4)

2019-08-11 11:33:14
Jam e pakrahasushme
E pazevendsushme
E kthej en prizren
Cok zor e kalushme
E vetdashunume
Dashuni e pashume
2019-08-11 10:10:11
Jam kjo që jom
M'ka bo hip-hop kultura
Muzika jote o trash, basura
Çifti yt sun hin me mu matura
I zi i shpejt edhe bish vetura
2019-08-05 09:09:44
Nëse je prek
qa kam thon
Hajde t'qafi
U krijua nga Irsa Brahimi I LOVE 2019-07-29 16:44:45
Prej që kam dal
I kam rrzu të ton
Mos em kqyr shtremt
Se dhe ti maron

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019