A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  104
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: TDS është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grupi TDS ishte i perbere nga dy anetare. Eshte nje grup qe vjen nga Prishtina dhe qe shperthyen ne sken ne fund te vitit 2008. Ne vitin 2013 grupi shperbehet dhe te dy i bashkohen grupit te sapo krijuar BABASTARS. Në vitin 2008, TDS publikojnë albumin "17 Arsyje". Më datë 2 Qershor 2011, TDS publikojnë videoklipin "Ka Je", në bashkëpunim me Nora Istrefi. Videoklipi u prodhua nga Pixels Production. Me këtë këngë, TDS u paraqit në këto festi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Majk

Ish-Anëtar i grupit

Onat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Da LIGS

Double G Army

Kthetrat

B.F.P

KAOS

Hip-Hop Soldiers

Antrax

Cannibalz

Explode

Black Shadow


Tags: Tds, T.D.S, T.D.S., Majk

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019