Më mbaj mend (për 1 muaj)

TDS - Qëllimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Qellimi

Qdo sen qe ndodh n'jet e ka nje qellim,qdo sen qe pe sho ndodh me qellim,qellime negative qellime pozitive me baza tforcushme e me baza destruktive.
Kan qef me ksy prej t'pares shkall n'treten pa u perballu me qdo tshtira e se din tverteten leje shkele shko tu dhan msim tu i than fjalt tu mos ngu ni vesh me hi prejt tjetrit me dal , tu dhan shum fjalime me msu jeten nashta i bindin ....


Ky tekst u dërgua nga Ardian ShillovaTDS
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2007


TDS - Qëllimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qëllimi".
3. Video është e këngës "Qëllimi", por nuk këndohet nga TDS.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga TDS:


Komente 0