Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Te Vertet

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Te Vertet është një grup artistësh i njohur. Në Prill 2005, Te Vertet marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Jemi Gati". Në Maj 2009, Te Vertet marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ti Po Don"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Vatra

Madd Dogs

Bloody Soldierz

R.A.G

Era Corrupted

Upstream

Gremza

Gillespie

Vëllezërit Zikolli

Kadenca Dhe Naseri


Tags: Te Vertet, Te Ver8, Te Vertetet, Te Ver8et

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet