A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Age:
  • 20
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: TEDD is a DJ of Dance music. TEDD (Tedd Xhika) ka nisur karrieren muzikore ne vitin 2013 duke krijuar muzike elektronike te cilat kane qene teper te suksesshme per nje djale ne moshe aq te vogel. TEDD ka marre mbeshtetje nga Dj dhe artiste shume te njohur te huaj, sic eshte Tony Junior etj. TEDD ka luajtur ne dhjetra clube ne Shqiperi dhe Europe.Karrieren si DJ e nisi duke bere tour ne te gjithe shqiperine bashke me Best B Dj, pas saj TEDD karrieren si Dj e vazhdoi duke luaj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

1 🔥🔥

Instagram

Account

SoundCloud

Profile

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arnon

Scandali

Rimy

E-Os Tbb

Vilsian

Princi Rebel (Ani)

Fiffty-G

Wild Panther

Noka

Lil Bm


Tags: Tedd, Ted Xhika, Dj Tedd

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019