A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tefta Kondo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  29
BIOGRAFIA: Tefta Kondo është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 6 Qershor 2011, Tefta Kondo publikon videoklipin "Thelleza Gjithe Nure". Më datë 23 Nëntor 2015, Tefta Kondo publikon videoklipin "Kyce Zemren". Më datë 8 Maj 2017, Tefta Kondo publikon videoklipin "Nipçen ç'ma Terboi Rakia". Më datë 4 Maj 2019, Arjan Begaj publikon videoklipin "Shamikuqja", në bashkëpunim me Tefta Kondon. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blerta Agolli

Rezarta Hoxhaj

Luljeta Konomi Haxhi

Teuta Dyrmishi

Donika Pecollari

Laxarela

Merushe Xhihani

Elejda Dosi

Griselda Pepa

Jolanda Kojlovic


Tags: Tefta Kondo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019