A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Telex & Tuna - Behu Engjell


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/11/2012

2012-11-25T10:03:23

Më Shumë Nga

Tuna

Këngë e albumit:

"Për Mua Dhe Për Ty"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Behu Engjell" kënduar nga Telex & Tuna.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Telex & Tuna i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019