Telha Zeza
Telha Zeza

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Telha Zeza është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 14 Shtator 2023, Telha Zeza publikon videoklipin "Idris Zekiri". Kënga u orkestrua nga Alban Hoxhaj. Më datë 11 Nëntor 2023, Telha Zeza publikon videoklipin "Jam Gorar, Bir Gorari". Teksti i këngës u shkrua nga Jorgo Papingji....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0