TEKSTESHQIP

Telha Zeza
Idris Zekiri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Idris Zekiri" kënduar nga Telha Zeza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është për tu duartrokitur fakti që ky projekt u bë i disponueshëm në tregun e gjerë të muzikës i punuar artistikisht me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 14 Shtator 2023. Këngën e orkestroi Alban Hoxhaj.