Nuk ka akoma asnjë votë

Tenk është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Bcrazy

Underground Mc

Steli

Art

Slim

Albo 06

Lil Erdi

Emii

Lony

Flipp


Tags: Tenk

Krijo Një Kartolinë