TEKSTESHQIP

Tenk
Jagdsaison
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jagdsaison" kënduar nga Tenk.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor ka ardhur tek fansat i realizuar në prizmin vizual edhe me videoklip muzikor, për video produksionin e të cilit është kujdesur Bmm. Ky videoklip u publikua më 3 Tetor 2021. Autor i tekstit është vetë këngëtari, orkestrimin e mori përsipër Strike Beatz, ndërsa produksioni u përgatit nga Overland Studios.