TEKSTESHQIP

Tenk
24 Bars
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "24 Bars" kënduar nga Tenk.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor u bë i disponueshëm tek ne i kompletuar shumë bukur edhe me një videoklip, produksioni i të cilit u punua nga Pixelhunters. Ky videoklip u publikua me datë 17 Shtator 2019. Kënga është një krijim me tekst nga vetë këngëtari, autor i orkestrimit është Strike Beatz, ndërsa producenti audio është Overland Studios.