A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tenka (Big Papi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Tenka (Big Papi) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Reperi nga Deçani, por që jeton në diasporë është edhe shok i ngushtë i Taulant Xhakës, yllit të kombëtares shqiptare. Më datë 28 Gusht 2014, Tenka publikon videoklipin "Kush O Tenka". Me këtë këngë, Tenka merr pjesë në Zhurma Show 2014 në vitin 2014. Më datë 28 Tetor 2014, Tenka publikon videoklipin "Big Papi". Më datë 25 Prill 2015, Big Papi publikon videoklipin "A Po Vjen". Më datë 27 Qershor 2015, Big Papi publikon videoklipin "As...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bigg V

Agon Nimani

Danny Boy

Niku

Ummet

Oran G

Legjenda

Erson Shabani

Xhema Aka Jemayli

Lil Ami


Tags: Tenka, Big Papi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019