TEKSTESHQIP

Big Papi
Kile
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kile" kënduar nga Big Papi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 10 Korrik 2017, Big Papi publikon videoklipin "Kile".