A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tensioni G

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 26
BIOGRAFIA: Tensioni G is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Tensioni-G Ose Ndryshe Valon Maliqi ka filluar te miret me muzik qysh ne vitin 2009 ne Gjilan. Ka marr pjese ne koncerte te ndryshme bashke me grupin *ETA* kurse tani ben pjese ne grupin Double-G ArmY. Më datë 24 Maj 2011, Tensioni G publikon videoklipin "Urime Ditlindjen". Muzika e këngës u punua nga vetë Tensioni G, teksti u shkrua nga vetë Tensioni G. Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Më datë 5 Gusht 2011, Tensioni G publikon videokl...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Triblla

Gold Mc

Gent Fatali

Tiki

Dardan Osmanollaj

Niil-B

Cyclone

Elinel

Vig Poppa

Bonsaton


Tags: Tensioni G, Tensioni, Valon Maliqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019