TEKSTESHQIP

Teo Dumani
I Marrë
Lyrics

Koha kalon dhe un ty te pres
Se di pse mendja vec te ti me ngel
Sa keq kjo vetja mu bo bajat
Per ty jam i marre
Lodhem un kot sepse ti se ndien
Kto fjal te vogla per mu kan shum vler
Sje si te tjerat ty du te kem
Ti je zemra jem

Me lendon por un prap te du
Meri t’gjitha per ty kam jetu
Perfiton se vec ty te du
Dyert çelur do jem gjithmon ktu
Me lendon por un prap te du
Meri t’gjitha per ty kam jetu
Perfiton se vec ty te du
Dyert çelur do jem gjithmon ktu
Do jem gjithmon ktu

Shoh syt e tu un kudo qe shkoj
Endem ne rrug pa kthim ty un te kerkoj
Nje iluzion qe vec un e jetoj
Ndoshta po gaboj
Kam lind per ty por ti sdo ta kuptosh
Te them me fal qe per ty ndjej cdo sekond
Me ndal frymarrja kur ti refuzon
Tani smundem mo

Me lendon por un prap te du
Meri t’gjitha per ty kam jetu
Perfiton se vec ty te du
Dyert çelur do jem gjithmon ktu
Refuzom por un sdi te ndal
Jam i yti ne cdo koh ne cdo cast
Perqafom tek ty do humbas
Jam ne gjunj emrin tend po therras
Si i marrë
si i marre zemren ta kam fal
merre eshte e jotja
INFO
Ky produkt muzikor është paraqitur para shikuesve mjaft këndshëm edhe me një videoklip muzikor, video produksionin e të cilit e krijoi Cinematic Albania. Ky videoklip u publikua me datë 11 Maj 2023. Autor i tekstit është Dea Abazi, ndërsa për arranzhimin dhe për produksionin në studio u kujdes Klodian Qafoku.