A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tergita Gusta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Tergita Gusta është një këngëtare e njohur. Në vitin 2002, Tergita Gusta merr pjesë në Ethet E Së Premtes 1. Në Dhjetor 2004, Tergita Gusta merr pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Me Ty, Pa Ty". Në Maj 2008, Tergita Gusta merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Nate Dhe Dite"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Megi Laska

Desara Smakaj

Xhejni Lito

Pajtesa Tessi

Alisa Baraku

Irsa Qosja

Ludjana Rrapa

Morena Dyli

Vera Laçi

Nertila Selmanaj


Tags: Tergita Gusta, Tergita, Tergita Megusta

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019