Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tergita Gusta
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40

Tergita Gusta është këngëtare e njohur. Në vitin 2002, Tergita Gusta merr pjesë në Ethet E Së Premtes 1.

Në Dhjetor 2004, Tergita Gusta merr pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Me Ty, Pa Ty".

Në Maj 2008, Tergita Gusta merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Nate Dhe Dite".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 1